UYUŞTURUCU MADDE BAĞIMLISIYKEN MİLYARDERE DÖNÜŞEN ADAMIN İLHAM VEREN HİKAYESİ


109
203 shares, 109 points
 1. 1 1. Yaşamın Belirli Evrelerinde Zorluklarla Karşılaşmak Elbette İnsanı Psikolojik Yönden Olumsuz Etkiliyor.


 2. 2 Çukura Saplanan ve Yaşamdan Beklentilerini Azaltanlar Aslında Yaşamın Ne Gibi Harika Sürprizlerle Onları Karşılaştıracağının Farkında Olmayanlardır. Khalil Rafati’nin Hayatı Bunun Kanıtlarından Biri.


 3. 3 Amerika’nın Los Angeles Kentinde Yaşayan Khalil Rafati’nin Hayat Hikayesi Umutsuz Bir Yaşam Sürenlere İlham Verecek Cinsten.


 4. 4 Yaşı 47 Olan Rafati Uyuşturucu Bağımlısıyken Şu Anda Çok Başarılı Bir İş İnsanı.


 5. 5 Ohio’da Çocukken Cinsel Tacize Uğrayan Rafati Yaşadığı Yeri Terk Ederek Los Angeles’ta Yaşamını Devam Ettirmeye Karar Vermiş.


 6. 6 Los Angeles’ın Kendisine Fırsatlar Sunacağına İnanan Rafati Oto Kuaförü İşiyle Kendine Farklı Bir Hayat Kurdu.


 7. 7 Dünyaca Tanınmış Müşterilere de Hizmet Sunmaya Başlayan Rafati Başarıya Doğru Koşarken Maalesef Marihuana Satışı Yapmaya da Karar Verdi.


 8. 8 Ekstazi ve Ketamin Gibi Türlü Uyuşturucular da Satmaya Başlayan Rafati Kendi Tuzağına Düşerek Uyuşturucu Bağımlısı Oldu.


 9. 9 Bağımlılığı Korkunç Boyutlara Ulaşan Rafati 2001 Senesinde Bir Partide Aşırı Doz Nedeniyle Ölüme Göz Kırpsa da Uyuşturucuyu Sonrasında Bırakamadı.


 10. 10 2003 Senesinde Uyuşturucu Tacirliği Sebebiyle Hapishaneye Atılan Rafati Artık Bu Olaya Bir Son Vermesi Gerektiğini Anladı ve Yaşamında Temiz Bir Sayfa Açmakta Karar Kıldı.


 11. 11 Kullandığı Uyuşturuculardan Dolayı Mide Ülserine Yakalanan ve Ağrılarla Boğuşan Rafati Bir Süre Sonra 48 Kiloya Kadar Düşerek Korkunç Bir Dış Görünüşe Bürünmüştü.


 12. 12 Hapishanedeki Süresi Dolduktan Sonra Sağlıklı Bir Hayat Prensibini Benimseyen Rafati Günlük Egzersizlerle Beraber Sağlıklı Beslenmeye Başladı.


 13. 13 Bunları Yapmaya Devam Ederken Bazı Arkadaşları Tarafından Sıvı Takviye Ürünleriyle Tanışan Rafati Bu İçeceklerin İnsan Metabolizması Üzerindeki Etkilerini Gördükten Kısa Bir Süre Sonra Bu Ürünleri Kendi Üretmeye Karar Verdi.


 14. 14 Kendi Karışımlarını Yaratmaya Başlayan Rafati Wolverine Olarak Adlandırdığı Muz ve Hurma Karışımı İçeceği ile Ün Yaptı.


 15. 15 Bizzat Kendi Elleriyle Hazırladığı Smoothie İçeceklerin Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Birebir Olduğunu ve Kendinde Oldukça İyi Sonuçlar Yarattığını Gözlemleyen Rafati İçeceklerini Tüm Rehabilite Hastalarına Önermeye Başladı.


 16. 16 Kısa Zaman Sonra Şehirde Ün Salan İçecekler Sadece Rehabilite Olmaya Çalışan Hastaların Değil Diğer Sağlıklı Yaşam Severlerin de Çok Hoşuna Gitti.


 17. 17 “Sunlife Organics” İsminde Bir Sağlıklı Yaşam Merkezi Kuran Rafati 5 Sene Sonra 6 Şubesiyle Her Türden İnsana Hizmet Veren Başarılı Bir Girişime İmza Atmayı Başardı.


 18. 18 Şimdi Bir Milyoner Olan Rafati 32 Farklı Çeşit İçecek, Meyveli Yoğurt, Protein Shake ve Smoothie Pazarlayan Bir Firmanın Sahibi.


 19. 19 Rafati Çalışanlarını Maddi Durumu Kötü Olan ve Uyuşturucudan Kurtulmak İsteyen İnsanlar Arasından Seçerek Onlara Daha Güzel Bir Hayat Sağlıyor.Like it? Share with your friends!

109
203 shares, 109 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Tuhaf Tuhaf
0
Tuhaf
Kötü Kötü
0
Kötü
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Yani Yani
0
Yani
Harika! Harika!
7
Harika!
LOL! LOL!
1
LOL!
OMG! OMG!
2
OMG!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Bir Format Seçiniz
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Hikaye
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Sıralı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görüntü
Photo or GIF
Gif
GIF format