Kemal Sunal’dan Çarpıcı Açıklamalar: ‘Rakibim Yok’, ‘Şener Şen İkinci Adamı Oynamalı.’ ‘İlyas Salman’ın Başarısı Bu Kadar’


160
250 shares, 160 points

Kemal Sunal medyaya pek fazla röportaj vermeyen, itiraflarda bulunmayan, kimseyle polemiğe girmeyen bir sanatçıydı. Bu kuralını 1985 yılında bozdu. 1985 senesinde yapılan söyleşide her şeyi açık açık cevaplayan Kemal Sunal, röportaj esnasında alcak gönüllüğü bir kenara bırakıyor.  ”Kendinize rakip olarak birisini görüyor musunuz?” sorusuna şöyle cevap veriyor usta oyuncu.

Şu anda kimseyi rakip olarak görmüyorum, girip çıkanlar oluyor olacaktır da Kemal Sunal’ı yenmek için arayacaklardır onlar öyle düşünüp söylüyorlar, halbuki yanlış 50-60 firma var ben hepsine cevap veremiyorum daha beş tane gelsin hepsini idare eder, ben senede 4 film çekiyorum. Özellikle bir kaç senedir tek geçerli olan da Kemal Sunal.

İlyas Salman'ın Başarısı Bu Kadar, Şener Şen İkinci Adam Olmalı

Röportajın devamında ise rol arkadaşları ''Şener Şen'' ve ''İlyas Salman'' isimleri soruluyor, Kemal Sunal arkadaşları hakkında çok çarpıcı cevaplar veriyor.

Hepsi benim arkadaşım Şener Şen iyi oyuncudur, kabiliyetlidir. İlyas Salman'ın başarısı bu kadardır, bundan ileriye gidemez, sert bir suratı var. Şener'le beraber oynuyorduk, benim bir sürü filmimde oynadı. Kavuklu-PiŞekar ikilisini oluşturuyorduk. Şimdi tek başına bir deneme yapıyor, bilemiyorum daha onu da göreceğiz. Ama belli mesuliyetler alıp film yapacağına ikinci adamı oynamaya devam etseydi bence kendisi için daha yararlı olurdu.

Röportajın başka bir bölümünde ise şu iddialı cümleleri kuruyor başarılı oyuncu.Bende sihir falan yok, özel bir şey yapmıyorum, bir kere Allah vergisi çok güzel bir suratım var, ikincisi de yetenekli oluşum galiba. 

Cimri Misiniz? Sorusuna İse Şu Cevapları Veriyor

Doğru değil, bizim insanlarımız da dedikoduya bayılıyor. Benim sokağa atılacak param yok ki dağıtayım. Yerine göre para harcamasını severim mesela her akşam üzeri 2 duble viski içerim arkadaşlarım varsa onlara da ısmarlarım. Sokakta geçen herkesi toplayıp para dağıtamam ki. Cimriliğin ölçüsünü nedir bilmiyorum ki. Ben bittiğim zaman şimdi cimri diyenler cimri olmasam benim yanımda mı olacaklar? Ne yapacaklar benim için, hiç bir şey. Bir sürü sanatçı görüyoruz bittikleri zaman en yakın dostları bile yanında yok, onlarda zamanında onlara harcamış, elinde yok avucunda yok dımdızlak kalıyor ortada.

En Beğendiği Oyuncular İse Şöyle

Kadınlarda; Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik


Erkeklerde; Tarık Akan, Kadir İnanır 


Like it? Share with your friends!

160
250 shares, 160 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
1
Nefret
Tuhaf Tuhaf
3
Tuhaf
Kötü Kötü
1
Kötü
Çok İyi Çok İyi
1
Çok İyi
Yani Yani
0
Yani
Harika! Harika!
5
Harika!
LOL! LOL!
1
LOL!
OMG! OMG!
4
OMG!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Bir Format Seçiniz
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Hikaye
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Sıralı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görüntü
Photo or GIF
Gif
GIF format