İMAM 12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA TECAVÜZ ETTİ


73
415 shares, 73 points

Mersin’de 12 yaşındaki Elif isimli çocuğa tecavüz ediliyor ancak kimse haberi yapamıyor. Elif için Adalet sosyal medyada gündemde. Peki neler yaşandı? Neden Elif’in haberini kimse yapamıyor.  

Mersin’de bir köyde gerçekleşen iğrenç olayda 12 yaşındaki bir kız çocuğu Kuran Kursu olan bir yerde cuma temizliği yaptığı sırada imamın çocuğu tarafından bir depoya gönderilerek tecavüz ediliyor. 2015 yılında gerçekleşen olayda 12 yaşında olan Elif S.’yi istismar eden imam M.D.2Nin Tarsun 2. Ağır Ceza mahkemesinde yargılanması devam ediyor. Konuyla ilgili ilk açıklama, Olay Mersin’de bir köyde geçiyor. 12 yaşında bir kız çocuğu. Köyde kuran kursu var, cuma günleri cuma temizliği yapılıyor. Caminin imamı çocuğu depoya bir şey alması için gönderiyor, sonra kendisi gidiyor. Karanlık depoda çocuğa tecavüz ediyor. Kız çocuğu olayı ailesine, etraftaki kimseye anlatamıyor korkuyor. İmam da iki kardeşinin birden ismini koyacak kadar yakın(!) bir aile dostları. Kız psikoloğa gidiyor, antidepresanlar alıyor ama kurtulamıyor olayın etkisinden. 2 kez intihar ediyor, hastaneye kaldırılıp kurtarılıyor. Bi süre sonra kız durumu okuldaki rehberlik öğretmenine anlatıyor. Zaman kaybetmeden dava açılıyor, kızın ifadesi inceleniyor. Cuma günü gerçekten temizlik yapılıyor, gerçekten kızın bahsettiği gibi bir depo var.

Kızın üzerinde yapılan sağlık analizi de beyanıyla örtüşünce Tarsus 2. Ağır ceza mahkemesi tarafından 13 temmuzda tutuklu yargılanma kararı çıkarılıyor. Buraya kadar her şey adil. Bu kez imamın ailesi kızın ifadesini yalanlayacak şeyler yapıyor. Depo karanlıktı dediği için depoya pencere açılıyor, etraf temizleniyor, artık cuma günleri temizlik yapılmıyor. Tehditle yalancı şahitler bulunuyor. İmamın da siyasi bağlantıları var, ve mahkeme kararı bozuveriyor. Kız haberi birsürü kanala atıyor, çoğu kanal olayın siyasal yönünden haberi yayınlayamayız diyor. Sadece fox tv kabul ediyor, o da henüz yayınlamamış.Kızın ailesi bilinçsiz, kendisinin çok fazla çevresi yok.Sesini duyurmaya çalışıyor, Mart’ta yeniden duruşma var.


Like it? Share with your friends!

73
415 shares, 73 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
1
Nefret
Tuhaf Tuhaf
0
Tuhaf
Kötü Kötü
1
Kötü
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Yani Yani
0
Yani
Harika! Harika!
0
Harika!
LOL! LOL!
0
LOL!
OMG! OMG!
0
OMG!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Bir Format Seçiniz
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Hikaye
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Sıralı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görüntü
Photo or GIF
Gif
GIF format